Benefiční fotbalové utkání IFE-CR

Jak bylo v pozvánkách na akci několikrát avizováno, tento rok byla akce spojena s podporou projektu "Nebýt na to sama" a Ivety Greplové. Celá událost byla moderována Jirkou Wienerem z Rádia Krokodýl, video záznam si pořídila i brněnská televize a fotografem se stal opět Matúš Zošák. Pokud byste chtěli vidět všechny fotografie ze zápasu, naleznete zde https://eu.zonerama.com/zosakm.... Ale teď již k samotnému zápasu. V prvních minutách zápasu šlo nejvíce vidět, že holky jsou sehranější a nebude snadné s nimi držet krok:). Naši hráči si na sebe na hřišti zvykali o něco déle, přesto se dostali do vedení právě oni. Poločasový výsledek však byl remízový 1:1 a zcela zaslouženě. V druhém poločase kluci zabrali a využili vytvořené šance. Kdy konečné skóre bylo 4:2 pro IFE tým. Šťastnými střelci byli Vašíček Martin, Žilka Vladimír, Musiol Daniel a Moťka Pavel. Jsme rádi, že o naše akce je zájem a o další spolupráci se přihlásilo jak Rádio Krokodýl, tak i projekt Nebýt na to sama. Již nyní máme myšlenku na rok 2024 a bude to zase velké 😊.